Stomatolog Łęczna Piotrowska

Gabinet Stomatologiczny Rosica Piotrowska

21-010 Łęczna, ul. Obrońców Pokoju 7

Zarezerwuj wizytę: tel. 695 807 003

Gabinet Stomatologiczny Łęczna, ul. Obrońców Pokoju 7. Rosica Piotrowska

Prywatny gabinet stomatologiczny doktor Piotrowskiej położony jest przy ul. Obrońców Pokoju 7 w Łęcznej. Ośrodek znajduje się w dogodnej lokalizacji, w samym centrum osiedla Niepodległości z wejściem usytuowanym od strony Orląt Lwowskich. Dzięki blisko położonej ulicy przecinającej osiedle i licznym parkingom dojazd na miejsce samochodem nie stanowi żadnego problemu. W zasadzie z dowolnego punktu w mieście, można dotrzeć do gabinetu w maksymalnie dziesięć, piętnaście minut.

Gabinet stomatologiczny wyposażony jest w profesjonalny sprzęt uznanych w branży dentystycznej producentów. Wysokiej jakości urządzeń w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem umożliwiają dentystce profesjonalne i skuteczne przeglądy, diagnostykę oraz leczenie zębów zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Dodatkowo gabinet stomatologiczny posiada przytulną poczekalnie, w której to każdy z pacjentów oczekując na swoją kolej może wypełnić czas zapoznając się z aktualną prasą lub przejrzeć inne kolorowe magazyny.

Każdego dnia gabinet odwiedzany jest chętnie nie tylko przez pacjentów z okolicznych bloków, ale i mieszkańców odleglejszych regionów naszego miasta -tych wszystkich dla których liczy się doświadczenie oraz fachowa wiedza. Tym samym, aby zapewnić maksymalny komfort obsługi pacjentów i oszczędzić czas spędzony w poczekalni zalecamy, aby każdą wizytę umówić telefonicznie pod wskazanym na stronie numerem telefonu kontaktowego. Umawianie wizyt możliwe jest o dowolnej porze, a nie tylko w godzinach pracy gabinetu stomatologicznego.

Lekarz stomatolog Rosica Piotrowska

Jeżeli chcesz umówić swoją wizytę zadzwoń pod numer kontaktowy: tel. kom 695 807 003